Kecskeméten is letették névjegyüket a Fiedler SE úszói – képgalériával frissítve!

Másodszor rendezték meg a Kecskeméti Fürdőben november 2-án és 3-án a Dr. Dobai Gyula, úszó emlékversenyt, ahol a Fiedler SE kilenc versenyzője is medencébe szállt. A versenyszámokat szombaton az 50 méteres távon, vasárnap pedig – felkészülést biztosítva a másfél hét múlva kezdődő Országos Rövidpályás Bajnokságra – a 25 méteres távon bonyolították le.

3 ország, 31 egyesület 350 versenyzője vett részt a Dr. Dobai Emlékversenyen

A 31 egyesület 350 versenyzőjét felvonultató versenyen a hazaiakon kívül még két ország versenyzői is Kecskemétre utaztak a győzelem reményében. Az ózdi Feilder SE-ből, Bártfai Csenge, Berecz Ádám, Csobod Amina, Elek Ádám, Juhász Tamás, Taraczközi Gergő, Szaka Dorka, Sípos Brigitta valamint Sződi Zsolt vettek részt a megmérettetésen. Mind a kilenc versenyző nagyszerű teljesítményt nyújtott, hiszen 25 éremmel térhettek haza, amiből 14 arany, 7 ezüst és 4 bronz színben pompázott.

Készülődés a versenyre

A fiúknál a legeredményesebb ózdi versenyzők Sződi Zsolt és Taraczközi Gergő lettek, akik közül előbbi hatszor, még utóbbi négyszer állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A fiúk az első helyek mellett még további dobogós helyezéseket is szállítottak.

bbblbbbr

A lányoknál Csobod Amina neve hangzott el a legtöbbet a kecskeméti uszodába, akit a nap folyamán háromszor is a dobogó legfelső fokára szólítottak. Mellette Szaka Dorka is hozzájárult az aranyak gyűjtéséhez, aki 200m pillangón ért el első helyezést.

Fieder se kecskemet szodi zs

Sződi Zsolt nyolcszor állhatott dobogóra a Kecskeméti Fürdőben rendezett versenyen

Felkészítő edzők: Nagy-Mengyi Péter és Shifter Tamás