Az ózdi Nagy Róbert a bogácsi Latyakfutás győztese

Az elmúlt hétvégén a Teknőc Futóklub versenyzői számára is elindult a szezon. Szombaton a IX. alkalommal megrendezésre kerülő Latyakfutás elnevezésű versenyen álltak rajthoz hat fővel az ózdi futók.

A verseny nevéhez híven volt is latyak rendesen

A 14km hosszú verseny rajt-cél központja Bogácson a Jurta Kempingben lett kijelölve. A terep igen változatos volt, mert helyenként hol aszfalton, hol pedig saras, köves, na és persze latyakos nyomvonalon keresztül vezetett a verseny. A délelőtt 11 órai rajtnál összesen 59 versenyző sorakozott fel, közöttük Pécsről és Székesfehérvárról érkező versenyzőkkel. Hazai részről Barna Richárd, Danka Edit, Horváth Gáborné, Kondás Klaudia, valamint a kerékpáros berkekben ismert Fábián Norbert,  és a végső győzelemre is esélyes Nagy Róbert képviselte a Teknőcöket. Robi ezúttal hozta a papírformát és rajt-cél győzelmet aratott, valamint Horváth Gáborné szintén korcsoport győztes lett.  Norbi a felnőtt férfiak abszolút mezőnyében a 9. helyen zárta a versenyt. A többiek is szépen szerepeltek, így ők a középmezőnyben teljesítették a távot.