Megkezdődött a 2013/14-es asztalitenisz bajnokság

A múlt héten – a nyári szünetet követően – beindult az asztalitenisz bajnokság is.

Az ÓVSE NB II-es asztalitenisz csapata az elmúlt hétvégén sajnos idegenben, Kemecsén sima  vereséget szenvedett a Trió Maxi Kemecse csapatától. Mind a csapat és a vezetőség is szorosabb meccsre számított, ám ez végül nem így alakult. Szerencsére még nagyon a szezon elején van az ÓVSE, így javításra még bőven van lehetőség!

Az ÓVSE NBII-es csapata Gátsik Antal szakosztályvezetővel

Trió Maxi Kemecse – Ózdi VSE  14 – 4 (Győzött: Gadóczi Gábor 2, és Molnár Dániel 2 egyéni győzelem)

Az újonc NB III-as csapat hazai mérkőzésen némi meglepetésre legyőzte a MEAFC csapatát, pedig nem úgy indult a kezdés! A párosokat követően 0:2 volt a miskolci csapat javára. A fordulatos mérkőzésen 8 mérkőzés is csak a döntő szettben (3:2) dőlt el.

A végeredmény:   Ózdi VSE II. – MEAFC 11:7 (Győzött: Beleznay Mátyás 3, Bakos János 3, Fűkő Zoltán 3 és Gátsik Attila 2 egyéni győzelem.)

Szombaton 11 órától az NB III-as csapat ismét itthon játszik a Várda csapata ellen, az NB II-es csapat pedig Diósgyőrbe látogat bajnoki mérkőzésre.