Igazi csapatmunkát produkált Gödöllőn az Ózdi KC, ami győzelmet ért ezúttal

Megszerezte első idegenbeli győzelmét az NB I/B-s bajnokságban az Ózdi KC férfi kézilabda csapata. A piros-kékek vasárnap este a Gödöllő otthonában, küzdelmes találkozón gyűjtötték be a két pontot. Szakál György csapata a második félidő derekán tudta megtörni a szívósan küzdő hazaiakat, akik így továbbra is pont nélkül állnak a keleti csoportban.

Szakál György, az Ózdi KC edzője értékel

Szakál György: – A recept most is jónak bizonyult: végy egy-két jó kapust és tégy hozzá több jó egyéni teljesítményt. Ez a győzelem a csapat sikere volt, gratulálok a fiúknak az újabb két ponthoz.

Jegyzőkönyv

Férfi NB I/B.,

Keleti csoport, 4. forduló

Gödöllői KC – Ózdi KC      24-29 (13-14)

Gödöllő, 100 néző. V.: Kovács T., Mándi B.

Gödöllői KC: Tóth B. – Kocsis D. (-), Markó (-), Domokos (4), KÁTAI (6), Stranigg F. (2), Bagó (4). Csere: Pacs (k), Tóth B. (k), Eőry (2), Király (-), Gyerfi (1), Orbán R. (2), Soós Z. (3), Széles (-), Nemes (-). Edző: Bartos  Gábor. Ózdi KC:LOSONCZI – Kocsis R. (-), Harkó K. (3), PONYI Z. (3), Kocsis Cs. (1), Panyi L. (1), SCITOVSZKY T. (4). Csere: TÓTH K. (k), NYIKES (9), Barta D. (2), Kovács P. (2), Lázár (-), KOSCSÓ (4), Szakál M. (-), Bárdos P. (-). Edző: Szakál György.

Bartos Gábor: – Fejben elfáradtunk, a kapust naggyá tettük. 20-20 után megpecsételtük a sorsunkat, néhány perc alatt elvesztettük a reményt a pontszerzésre. Hat játékosunk nyáron eligazolt tőlünk, sejtettük, hogy nehéz lesz őket pótolni.