Nagyüzem volt tegnap az asztalitenisz bajnokságban

Az ÓVSE NB II-es asztalitenisz csapata a tegnapi nap folyamán Diósgyőrben vendégszerepelt, ahol sajnos beigazolódott a papírforma és  vereséget szenvedett az ózdi csapat. Megsüvegelendő, hogy Oláh Krisztián ezúttal a páros győzelem (Löwey Ádámmal) mellett három egyéni sikert is behúzott, de ez is kevés volt. A csapat sajnos két idegenbeli vereséggel kezdte a bajnokságot, ezért kiemelt jelentőségű lesz a szeptember 28.-i első hazai mérkőzés az Egri Áfész SC II. ellen, ahol meg lehet kezdeni a pontgyűjtést.

A hazaiak legjobbja a 17 éves Oláh Krisztián, aki a mai napon is 3 mérkőzést nyert

Oláh Krisztián három egyéni győzelme is kevés volt a Diósgyőr ellen

Diósgyőr – Ózdi VSE  13 – 5 (Győzött: Oláh Krisztián  3, Lövey Ádám 1 egyéni győzelem, és a Lövey-Oláh páros)

Az NB III-as csapat hazai mérkőzésen nem bírt a jó erőkből álló Várda csapatával.  A párosokat követően 1:1 volt az eredmény. A félidőben  6:2-re elhúzott az ózdi csapat, de a vége  fordulatos mérkőzésen (6 mérkőzés is csak a döntő szettben (3:2) dőlt el) igazságos döntetlen lett.

A végeredmény:   Ózdi VSE II. – Várda 9:9 (Győzött:, Bakos János 3, Fűkő Zoltán 3, Beleznay Mátyás 2 egyéni győzelem és a Bakos-Fűkő páros)

Szeptember 28.-án az NB III-as csapat ismét itthon játszik a Szerencs csapata ellen.